ZAMÓW PRODUKT

 

Zamów preparaty antykorozyjne

RUST STOP to cieszące się popularnością na świecie, innowacyjne preparaty antykorozyjne stosowane w celu zapobiegania rozwojowi rdzy w samochodach oraz innych urządzeniach. Ochrona antykorozyjna przy użyciu preparatów RUST STOP może zostać przeprowadzona w jednym z autoryzowanych warsztatów lub samodzielnie. Oferowane przez nas aktywne preparaty antykorozyjne RUST STOP A doskonale wnikają w profile oraz szczeliny, wypierając z nich wodę i tworząc szczelną warstwę antykorozyjną. RUST STOP B     chronią zaś przed korozją podwozia i nadkoli przed degradującym działaniem wody i soli. W naszej ofercie znajdą Państwo zarówno aerozole na rdzę, jak i opakowania o pojemności 4 lub 18 litrów.

Przeprowadzone przez nas badania dowodzą skuteczności czasowych preparatów antykorozyjnych RUST STOP zarówno w zakresie zapobiegania korozji, jak i zatrzymywania rozwoju istniejących już ognisk. Należy jednak pamiętać, aby konserwację antykorozyjną przeprowadzać raz na 12 do 18 miesięcy. W przypadku elementów bądź urządzeń szczególnie narażonych na działanie korozji, konserwację należy przeprowadzać zgodnie z indywidualnymi potrzebami. Ochrona antykorozyjna samochodu przy użyciu RUST STOP jest bezpieczna dla lakieru i chromu. Może być wykorzystywana do zabezpieczania samochodów wszystkich marek.

 

Oferujemy naszym klientom możliwość zakupu:

 

areozlo

Aerozoli na rdzę - preparat A (rzadki, penetrujący, do profili zamkniętych)  i B (gesty, do podwozia, kolor czarny) w opakowaniu 400ml.

 

 

preparat

Preparatów A i B (kolor czarny i bursztyn) – w opakowaniu 4 l i 18 l, przeznaczonych do samodzielnego użytkowania.

 

 

Produkty wysyłamy kurierem. Zamówienia mogą Państwo składać drogą mailową na  adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. ,lub telefonicznie pod nr +(48) 661615106
 
 Zapraszamy do kontaktu nowych odbiorców, którzy chcą świadczyć usługi zabezpieczania pojazdów na terenie Polski oraz Warsztaty zajmujące się rekonstrukcją zabytkowych samochodów.

 

W celu zapewnienia maksymalnej wygody użytkowników przy korzystaniu z witryny ta strona stosuje pliki cookies. Szczegóły w naszej Polityce prywatności.
Kliknij "Zgadzam się", aby ta informacja nie wyświetlała się więcej.