Mail biuro@rustcheckcorolon.pl           Telefon +48 661 61 51 06                                  W dniach od 22.04 do 5.05 zamówienia nie będą wysyłane.

Zalety preparatów w sprayu na rdzę

korozja samochodu

Rdza to odwieczny problem każdego posiadacza samochodu. Pojawia się w najmniej oczekiwanym momencie i co więcej sprawia, że nasz pojazd nie wygląda już tak dobrze jak wcześniej. Istnieje kilka sposobów na skuteczne pozbycie się rdzy. Jednym z nich są aerozolowe preparaty na rdzę, które już po pierwszym użyciu usuwają nieestetyczne plamy i przywracają dawny blask.

Gdzie pojawia się rdza?

Rdza to problem pojawiając się zarówno w starych jak i w nowych autach. Intensywne użytkowanie pojazdu szczególnie w okresie zimy sprawia, że pojawia się ona w takich miejscach jak nadkola, progi czy krawędzie drzwi. Woda z solą, która jest wszechobecna na droga jest odprowadzana przez bieżnik i osiada właśnie w tych miejscach. Sól z kolei jest substancją żrącą, która w większym natężeniu może powodować odpryskiwanie lakieru i przyczynić się do pojawienia się rdzy. Jeśli tylko zauważymy jakiekolwiek zmiany na karoserii należy natychmiast użyć preparat, które usunie rdzę i pozwolą zakonserwować uszkodzone miejsca. To pozwoli cieszyć się ładnym samochodem przez długie lata.

 

Preparat w aerozolu

To niewątpliwe wygodne rozwiązanie, dla wszystkich, którzy borykają się z problemem rdzy w samochodzie. Dzięki skondensowanej formie preparat zapewnia dokładne dozowanie bez ryzyka rozlewania. Zdarza się, że rdza pojawia się nieoczekiwanie i im szybciej i precyzyjnie zaaplikujmy preparat na rdzę na zainfekowane miejsce, tym większa szansa, że uda się zabezpieczyć pojazd przed korozją. Aerozole dzięki zastosowaniu sprężonego powietrza idealnie przedostają się do zmienionych rdzą miejsc i praktycznie od razu wchodzą w reakcję. To pozwala na szybkie usunięcie rdzy bez konieczności rozkręcania pojazdu na części. Ponadto pojemnik jest hermetyczny, dzięki czemu zagwarantowany jest długi termin przydatności zawartości. Co więcej nie ma możliwości zanieczyszczenia substancji podczas jej użytkowania. Niektóre opakowania nadają się do recyklingu i mogą być wyrzucane do specjalnych pojemników co przyczynia się do zwiększenia ochrony środowiska.