Mail biuro@rustcheckcorolon.pl           Telefon +48 661 61 51 06                                  W dniach od 22.04 do 5.05 zamówienia nie będą wysyłane.

NAPRAW W WARSZTACIE

 

Ochrona antykorozyjna auta w warsztacie

Od 1991 roku wyselekcjonowane warsztaty samochodowe świadczą usługi w zakresie zabezpieczeń antykorozyjnych RUST STOP. Specjalizujemy się w pracach związanych z ochroną antykorozyjną pojazdów różnego typu. Wykorzystujemy najwyższej jakości preparaty antykorozyjne, które skutecznie zabezpieczają podwozie samochodów osobowych i dostawczych przed rdzą. Profesjonalizm i skuteczność działań dotyczących konserwacji potwierdziły tysiące zadowolonych i powracających do nas Klientów z całej Polski.

Nasz preparat działa skutecznie, zapewniając ochronę antykorozyjną auta przez nawet rok. Jego zaaplikowanie jest wskazane zwłaszcza przed sezonem zimowym, kiedy to na drogach pojawiają się większe ilości wody, piasku, a także soli. Dobrym pomysłem jest zlecenie nałożenia warstwy antykorozyjnej profesjonalistom, dzięki czemu można uzyskać jeszcze większą skuteczność preparatu.

Zabezpieczenia antykorozyjne samochodów wszystkich marek

Świadczymy kompleksowe usługi z zakresu ochrony antykorozyjnej samochodów i innych urządzeń. Kompleksowe zabezpieczenie antykorozyjne RUST STOP polecamy właścicielom pojazdów używanych i nowych. Nie tylko zabezpieczamy samochody przed występowaniem rdzy, ale także powstrzymujemy rozwój już istniejącej korozji. Przed nałożeniem preparatu należy odpowiednio przygotować pojazd. Dokładnie myjemy i osuszamy samochody, a następnie używamy preparatów antykorozyjnych. W pracy wykorzystujemy tylko skuteczne i wydajne produkty zabezpieczające. Substancje nanoszone są pod ciśnieniem, co sprawia, że dokładnie wypełniają wszystkie szczeliny. Profesjonalne zabezpieczenie przed rdzą to sposób na ochronę pojazdu i wydłużenie czasu eksploatacji.

Skuteczna ochrona antykorozyjna aut

Nasze preparaty pozwalają na ochronę antykorozyjną aut nowych, a także tych używanych. Na stosowanie takich produktów warto zdecydować się jak najwcześniej, by nie dopuścić do pojawienia się pierwszych ognisk rdzy. Nasz preparat pozwala na usunięcie wilgoci z nawet najtrudniej dostępnych miejsc, a następnie pokrycie ich warstwą nieprzepuszczającą wody. Taka powłoka doskonale chroni metalowe elementy samochodu także przed piaskiem i solą stosowaną w sezonie zimowym. Regularne stosowanie takich preparatów pozwala na zachowanie estetycznego wglądu pojazdu, a także jego wartości. Ogniska rdzy wpływają bowiem bezpośrednio na cenę samochodu, a w skrajnych przypadkach uniemożliwiają uzyskanie pozytywnego wyniku okresowego przeglądu.

Profesjonalna aplikacja środków na rdzę

Nasza firma oferuje profesjonalne aplikowanie warstwy odpowiadającej za ochronę antykorozyjną aut. Łatwo dostępne fragmenty konstrukcji można zabezpieczyć samodzielnie, jednak kompleksowe prace powinny być przeprowadzane przez specjalistów. Realizujemy takie usługi w warsztatach zlokalizowanych na terenie całego kraju. W takich miejscach używamy pistoletów natryskowych, które pozwalają na równomierne i dokładne pokrycie konstrukcji pojazdu preparatem.

Nasze warsztaty zlokalizowane są w większych miastach w całej Polsce. W przypadku pytań zachęcamy do kontaktu z nami poprzez formularz kontaktowy zamieszczony na stronie.

Poniżej znajdą Państwo listę naszych warsztatów oferujących aplikację preparatu.