Mail biuro@rustcheckcorolon.pl           Telefon +48 661 61 51 06                                  W dniach od 22.04 do 5.05 zamówienia nie będą wysyłane.

KUP PRODUKT W SKLEPIE

Kup Produkt w sklepie

 

Przed zakupem używanego samochodu zwykle zwraca się uwagę przede wszystkim na stan karoserii. Część mechaniczną można bowiem wymienić, usterkę naprawić. Skorodowane nadwozie to mankament dyskwalifikujący każdy, nawet całkowicie sprawny technicznie pojazd.

Zdaniem ekspertów jedną z najskuteczniejszych na świecie metodą zabezpieczania pojazdów, konstrukcji stalowych przed korozją jest Rust Stop. Metoda opracowana w Kanadzie najpierw na potrzeby lotnictwa, najpopularniejsza i uznana za absolutnie najskuteczniejszą na kontynencie amerykańskim, jako jedyna gwarantuje stuprocentową skuteczność!

Czy warto w ogóle zabezpieczać nadwozia, skoro producenci dają nam gwarancje?

Jeżeli wczytać się w jakikolwiek dokument, to okazuje się, że umowa gwarancyjna dotyczy wyłącznie perforacji blach, czyli dziur na wylot. Jeśli jednak cała karoseria zakwitnie brązowym nalotem rdzy powierzchniowej, to- w myśl podpisanej umowy – reklamacji Państwa nie uwzględni się.

 

Zabezpieczenie aut powypadkowych

Dlaczego tak ważne jest zabezpieczenie aut, które mają za sobą najmniejszą choćby stłuczkę? Warstwa cynku i inne środki zabezpieczające nałożone po wewnętrznej stronie nadwozia ulegają wówczas mikrouszkodzeniu niezauważalnemu dla użytkownika. Przez wiele miesięcy teoretycznie nic się nie dzieje. W tym czasie pod uszkodzone powłoki dostaje się woda (pochodząca z pary wodnej) i następuje proces korozji drążący samochód od wewnątrz. Gdy rdza wychodzi na zewnątrz, jest już zazwyczaj za późno i skorodowany element należy wymienić (jeśli jest to w ogóle możliwe). Zastosowanie wcześniej preparatu antykorozyjnego Rust Stop o dużej penetracji uchroni nas przed tym przykrym doświadczeniem.

Środek ten dzięki swym penetrującym właściwościom dotrze do każdego zakamarka karoserii, wyprze gromadzącą się tam wilgoć, przykryje i skutecznie zwiąże płaszczem związków węglowodorowych powierzchnie stalowe. To właśnie zdolność do wypierania wody jest jednym z podstawowych warunków dobrego zabezpieczenia a więc skuteczności działania Rust Stop.

W przeciwieństwie do tradycyjnych specyfików antykorozyjnych, Rust Stop nigdy nie twardnieje, zachowując półpłynny stan skupienia. Pozwala to na stałą aktywność nawet w starych samochodach. Preparat przemieszcza się, przenika w istniejące i powstające mikropory i szczeliny. Nie dopuszcza tym samym do powstania najmniejszych ognisk korozji.

 

Rust Stop jest czysty, bezwonny, niepalny, całkowicie niegroźny dla człowieka i środowiska

Rust Stop natryskujemy pod ciśnieniem we wszystkie dostępne miejsca nadwozia – wewnątrz blach i od spodu. Rust Stop rozpylamy na płytę podwozia w profile zamknięte, szwy i szczeliny, na styki i połączenia instalacji elektrycznej. Smaruje więc zamki i zawiasy drzwi, linki mechanizmów opuszczania szyb itd. Na skutek specyficznych właściwości fizykochemicznych, jakich nie posiada żaden inny środek zabezpieczający, preparat emulguje z wodą i wypiera ją, tworząc doskonałą warstwę izolującą podłoże od wody. Jako izolator likwiduje ogniska elektrochemiczne, wstrzymując lub zapobiegając reakcji utleniania, czyli korozji.

Nie wchodząc w szczegóły zwróćmy uwagę na to, że wadą tradycyjnych metod antykorozyjnych jest zamykanie preparatem szczelin wypełnionych wodą, co tylko przyśpiesza proces korozji. Preparat naprawdę skuteczny powinien, wypierać wodę na powierzchnię i wprowadzać inhibitory antykorozyjne bezpośrednio na metal. Tak działa Rust Stop, jedyna technologia, która skutecznie spowalnia postęp korozji samochodów. Nawet w przypadku istniejącej perforacji, regularne  stosowanie zabiegów sprawia, że dziura nie powiększa się.

Kiedy najlepiej zabezpieczyć? 

W przypadku tradycyjnych preparatów i metod panuje opina, że porą odpowiednią jest wiosna. Rust Stop można stosować przez okrągły rok, albowiem preparat znakomicie daje sobie radę w najtrudniejszym dla samochodu okresie, czyli zimą. Różnica temperatur – raz mróz, raz odwilż – powoduje przyśpieszoną korozję. Rust Stop stale aktywny, precyzyjnie wypełnia obowiązki – spenetruje każdy zakamarek nie dopuszczając do powstania ogniska korozji. Proszę spróbować i sprawdzić wiosną.

 

sklep Galon Oleje Białystok ul.Hetmańska 70 tel. 535 000 570
sklep Moto Fan Przemyśl ul. Mickiewicza 65a tel. 503 568 315
sklep NEOCAR S.C. Ostrowiec Świętokrzyski ul. J. Kilińskiego 13/1 tel. 531 149 090
sklep ATRO Kościerzyna ul. Wojska Polskiego 5a tel. 603 596 590
sklep Kozubek Kielce ul. Rynek 11 tel. 695 905 479
sklep Inter-Auto Szówsko ul. Zamojska 10        tel. 16 623 00 93
sklep Kora Nowy Targ ul. Kościelna 7 tel. 606 365 122
sklep Mblo-Bud Nowy Tomyśl ul. Komunalna 4 tel. 509 590 122
sklep Burza kolorów Jarosław ul. Zamkowa 3 tel. 604 795 889
sklep DOBRE CZESCI.COM.PL Warszawa  al. Chruściela 74 tel. 536 906 906

 

 

ruststop-anticorosion