Mail biuro@rustcheckcorolon.pl           Telefon +48 661 61 51 06                                  W dniach od 22.04 do 5.05 zamówienia nie będą wysyłane.

ZAMÓW PRODUKT

 

Zamów preparaty antykorozyjne

RUST STOP to cieszące się popularnością na świecie, innowacyjne i dostępne w naszym sklepie internetowym preparaty antykorozyjne. Stosowane są w celu zapobiegania rozwojowi rdzy w samochodach oraz wielu innych pojazdach i urządzeniach wykonanych z metalu. Ochrona antykorozyjna przy użyciu preparatów RUST STOP może zostać przeprowadzona w jednym z autoryzowanych warsztatów lub samodzielnie przez Klienta, po wcześniejszym zapoznaniu się z instrukcją.

Oferujemy:

preparaty antykorozyjne RUST STOP A – doskonale wnikają w profile oraz szczeliny, wypierając z nich wodę i tworzą szczelną warstwę antykorozyjną,

preparaty antykorozyjne RUST STOP B – chronią przed korozją podwozia i nadkolia, zabezpieczając je przed degradującym działaniem wody i soli.

W naszej ofercie znajdą Państwo zarówno łatwe w użyciu aerozole na rdzę, jak i opakowania o pojemności 4 lub 18 litrów. W przypadku indywidualnych użytkowników najlepiej sprawdzą się mniejsze pojemniki. Zaopatrujemy także warsztaty samochodowe świadczące usługi z zakresu ochrony konstrukcji samochodów przed korozją. W ich przypadku lepiej zdecydować się na większe opakowania, pozwalające na okrycie warstwą antykorozyjną nawet kilkunastu pojazdów. Warto mieć przy tym świadomość, że preparat antykorozyjny RUST STOP zachowuje swoje właściwości przez określony czas po otwarciu. Dobrze o tym pamiętać podczas zakupu odpowiedniego wariantu pojemności.

 

Co wyróżnia preparaty antykorozyjne RUST STOP?

Przeprowadzone przez nas badania dowodzą skuteczności czasowych preparatów antykorozyjnych RUST STOP zarówno w zakresie zapobiegania korozji, jak i zatrzymywania rozwoju istniejących już ognisk. Należy jednak pamiętać, aby konserwację antykorozyjną przeprowadzać raz na 12 do 18 miesięcy. W przypadku elementów bądź urządzeń szczególnie narażonych na działanie korozji, np. eksploatowanych w trudnych warunkach, konserwację można przeprowadzać częściej w zależności od indywidualnych potrzeb. Ochrona antykorozyjna przy użyciu RUST STOP jest bezpieczna dla lakieru i chromu. Dzięki temu może być wykorzystywana do zabezpieczania samochodów wszystkich marek.

 

Jak zamówić preparat z naszego sklepu online?

Zachęcamy do zapoznania się ze wszystkimi produktami antykorozyjnymi dostępnymi w ofercie. Zamówienia prosimy składać poprzez sklep www.rustchecksklep.pl, drogą mailową na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub telefonicznie pod nr +(48) 661615106. Produkty służące do ochrony antykorozyjnej auta wysyłamy kurierem pod wskazany adres.

Zapraszamy do kontaktu nowych odbiorców, którzy chcą świadczyć usługi zabezpieczania pojazdów na terenie Polski, oraz warsztaty zajmujące się rekonstrukcją zabytkowych samochodów. W razie jakichkolwiek pytań dotyczących naszych aerozoli na rdzę i sposobów ich aplikacji służymy pomocą. Odpowiednie naniesienie preparatu wpływa bowiem na skuteczność jego działania i trwałość przez kolejne miesiące. Przed aplikacją warto więc poznać podstawowe zasady i wskazówki producenta.

 

Aerozol na rdzę – skuteczna ochrona samochodu

Aerozol na rdzę RUST STOP to sposób na zachowanie konstrukcji samochodu w odpowiednim stanie na długi czas. Fabrycznie elementy metalowe są ocynkowane, jednak warstwa ta, bez regularnej konserwacji, z czasem ulega zniszczeniu. Oznacza to, że już po kilku latach konstrukcja samochodu może pokrywać się rdzą. Korozja rozprzestrzenia się bardzo szybko, całkowicie niszcząc elementy wykonane z metalu. Czynnikami wpływającymi niekorzystnie na stan metalowej konstrukcji podwozia są przede wszystkim wilgoć, piasek czy sól stosowana na drogach w czasie mrozów i opadów śniegu. Zastosowanie preparatu antykorozyjnego RUST STOP jest sposobem na zachowanie pojazdu w odpowiednim stanie pomimo negatywnego działania tych czynników.

Nasz środek do konserwacji podwozia na rdzę tworzy warstwę ochronną na powierzchni elementów metalowych, a także pozwala na pozbycie się wilgoci z nawet najmniejszych szczelin. Preparat RUST STOP doskonale zdaje egzamin w wymagających warunkach, dzięki czemu można go stosować na pojazdach o różnym przeznaczeniu. W ten sposób chronić mogą swoje samochody zarówno właściciele osobówek, jak i aut ciężarowych. Nasz produkt przeznaczony jest dla wszystkich, którzy chcą zadbać o estetykę i sprawność swojego samochodu bez względu na jego rocznik.

W razie jakichkolwiek pytań dotyczących naszych aerozoli oraz sposobu ich aplikacji zapraszamy do kontaktu.

Oferujemy naszym Klientom możliwość zakupu:

 

 

Preparat antykorozyjny RUST STOP A o pojemności 400 ml przeznaczony jest do zabezpieczania profili i podwozia samochodowego. Produkt ma postać aerozolu z długą rurką, dzięki czemu może być rozpylony wszędzie tam, gdzie żaden innym preparat nie jest w stanie dotrzeć. RUST STOP A firmy Rust Check Poland ma rzadką konsystencję i ciemnoczerwony kolor oraz świetne właściwości penetrujące. Oczyszcza i zapobiega zamarzaniu złączy elektrycznych oraz zamków w drzwiach. Ponadto preparat RUST STOP A pozwala wyeliminować skrzypienie elementów i chroni śruby przed zapiekaniem.

Preparat RUST STOP B 400 ml służy do zabezpieczania podwozia samochodu przed korozją. Stanowi świetne rozwiązanie dla osób, które nie mają dostępu do sprężarki czy pistoletu. Preparat ten ma czarny kolor i powinien być nakładany bezpośrednio na umytą i wysuszoną wcześniej powierzchnię.

 

 

 

RUST STOP A w opakowaniu 4 l to środek o oleistej konsystencji i ciemnoczerwonym kolorze oraz o właściwościach głęboko penetrujących. Stosowany jest w celu czasowej ochrony narażonych na rdzę elementów pojazdów, w tym np. nadwozia, podwozia, zawiasów, połączeń blach, szwów, zgięć czy przekrojów zamkniętych. Preparat polecany jest zarówno do nowych aut w celu zapobiegania rdzy, jak i tych używanych, na których widać ślady korozji. Opakowanie o pojemności 4 l wystarcza do zabezpieczenia dwóch samochodów.

Preparat RUST STOP B w opakowaniu 4 l  również ma postać oleistą i występuje w dwóch kolorach – bursztynowym i czarnym. Przeznaczony jest do zabezpieczania podwozia przed korozją. Pokrywane nim powierzchnie nie wymagają specjalnego przygotowania czy zastosowania podkładów. Wystarczy je umyć i dokładnie wysuszyć. Opakowanie 4 l pozwala na pokrycie średnio dwóch samochodów.

RUST STOP A w opakowaniu 18 l to ciemnoczerwony preparat nakładany metodą natryskową. Emulguje z wodą, która w głównej mierze przyczynia się do rdzy i usuwa wilgoć ze wszelkich szczelin czy połączeń blach. Dzięki temu odparowuje ona poza metalowymi elementami pojazdu. Preparat wstrzymuje proces utleniania, czyli korozji, i eliminuje ogniwa elektrochemiczne – blokuje przepływ jonów między elektrolitem a metalem.

RUST STOP B w opakowaniu 18 l jest tiksotropowym systemem inhibitorów o olejowej konsystencji, który po nałożeniu na metalową powierzchnię czyści ją i zabezpiecza przed korozją. Ogromną zaletą preparatu jest naturalna zdolność zabezpieczania wszystkich typów metali. Po nałożeniu formuje trwałe wiązania jonowe z podłożem. Nie zawiera rozpuszczalników, wosku, czy bitumów. Charakteryzuje się doskonałą protekcją antykorozyjną, wypieraniem wody, stabilnością na utlenianie. Rust Stop B przeznaczony jest do zabezpieczania płaskich powierzchni metalowych takich, jak podwozie pojazdów mechanicznych. Występuje w dwóch kolorach – bursztynowym i czarnym.