Mail biuro@rustcheckcorolon.pl           Telefon +48 661 61 51 06                                  W dniach od 22.04 do 5.05 zamówienia nie będą wysyłane.

O FIRMIE

 

O firmie RUST CHECK Poland

zabezpieczenia profili samochodowych warszawaRust Check Poland to producent zabezpieczenia antykorozyjnego do samochodów. Nasza działalność na polskim rynku sięga 1991 roku.
Jesteśmy oficjalnym dystrybutorem materiałów Corolon Inc., znajdujących zastosowanie w branżach przemysłowych na całym świecie, w krajach takich jak Kanada, Stany Zjednoczone, Chile, Kuba, Polska, Rosja, Korea Południowa i innych. Nasze produkty trafiają w gusta zarówno klientów indywidualnych, jak i przedsiębiorców, zwłaszcza prowadzących warsztaty samochodowe.

W trakcie prawie 30 lat działalności na terenie Polski zabezpieczyliśmy blisko 300 tys. samochodów w sieci licencjonowanych stacji, pozostając wiernym standardom kanadyjskiej technologii zabezpieczeń antykorozyjnych Rust Check.

Producent preparatów zabezpieczających przed rdzą

Preparat na rdzę Rust Stop zapewnia czasową ochronę nadwozia i podwozia samochodu przed rdzą, powodującą perforację blach. To środek niezwykle łatwy w użytkowaniu, który można nałożyć w jednym z naszych wielu warsztatów na terenie całej Polski. W podstawowym zakresie istnieje opcja zaaplikowania go także samodzielnie, chroniąc najważniejsze elementy podwozia i nadwozia. Nasze preparaty antykorozyjne sprawdzają się doskonale zarówno w przypadku samochodów osobowych, jak i ciężarowych czy dostawczych. Z wykorzystaniem naszych środków można zabezpieczyć również inne elementy metalowe, narażone na działanie wilgoci, piasku i soli.

Technologia Rust Stop jest z powodzeniem stosowana w Kanadzie i USA od początku lat dziewięćdziesiątych. Posłużyła zabezpieczeniu antykorozyjnemu tysięcy samochodów. To metoda wypróbowana w czasie, przy rozmaitych uwarunkowaniach drogowych i klimatycznych.

W razie jakichkolwiek pytań i wątpliwości zapraszamy do kontaktu z naszą firmą. Z chęcią udzielimy odpowiedzi i wskażemy, jak poprawnie stosować produkt RUST STOP.

Znak i prawa stosowania technologii Rust Stop na terenie Polski podlegają prawnemu zastrzeżeniu.