Mail biuro@rustcheckcorolon.pl           Telefon +48 661 61 51 06                                  W dniach od 22.04 do 5.05 zamówienia nie będą wysyłane.

Zabezpieczanie antykorozyjne aut z szyberdachem

Zabezpieczanie antykorozyjne aut

Jednym z większych problemów, z którymi się zmagają właściciele samochodów, jest rdza. Jeżeli korozja przyjmie zaawansowane stadium, to pojazd nie przejdzie badania technicznego. Oprócz tego jego wartość znacząco spadnie, a pozbycie się rdzy będzie niezwykle trudne i kosztowne. Właśnie dlatego najlepiej skupić się przede wszystkim na tym, aby skutecznie zabezpieczyć auto przed korozją jeszcze przed pojawieniem się rdzy. Jak najlepiej chronić przed korozją samochody z szyberdachem?

Jak wybrać odpowiedni preparat antykorozyjny? 

Aby zabezpieczyć samochód przed korozją, nie trzeba korzystać z usług serwisu. Obecnie na rynku dostępnych jest coraz więcej preparatów antykorozyjnych, w związku z czym wystarczy wybrać odpowiedni, aby dobrze zabezpieczyć pojazd. Preparat na rdzę w samochodzie należy dobrać w zależności od tego, jaki element pojazdu ma być zabezpieczony.

Dużą popularnością i zaufaniem wśród kierowców cieszą się preparaty Rust Stop firmy Rust Check Poland. W przypadku konieczności zabezpieczenia nadwozia, a także trudno dostępnych elementów sprawdzi się Rust Stop A. Warto go wybrać również do zabezpieczenia samochodów z szyberdachem, ponieważ konsystencja produktu jest rzadka. Auta wyposażone w szyberdach mają wspomniane trudno dostępne miejsca, z którymi Rust Stop A sobie poradzi.

Niezależnie od tego, czy pojazd ma szyberdach, czy nie jako zabezpieczenie antykorozyjne do ochrony nadwozia i nadkoli warto wybrać Rust Stop B. Ten preparat jest gęstszy i dobrze sprawdzi się do zabezpieczenia miejsc, które są szczególnie narażone na kontakt z wodą. Co więcej, właściwości środka sprawiają, że dodatkowo nadkola są chronione przed szkodliwym działaniem soli.

Dlaczego należy zabezpieczać samochody przed korozją? 

Zabezpieczenie samochodu przed korozją jest ważne nie tylko ze względu na to, aby pojazd przeszedł coroczne badanie techniczne. Zabezpieczenie antykorozyjne jest ważne również dlatego, że dzięki niemu czas eksploatacji pojazdu zostaje wydłużony, natomiast koszty związane z jego serwisowaniem obniżone. Warto również wspomnieć o walorach estetycznych samochodu – pojazd, na którym widoczne są ogniska rdzy, traci na atrakcyjności.