Mail biuro@rustcheckcorolon.pl           Telefon +48 661 61 51 06                                  W dniach od 22.04 do 5.05 zamówienia nie będą wysyłane.

Czy na zabezpieczenia antykorozyjne przysługuje gwarancja?

korozja

Rdza to poważny wróg każdego samochodu. Chociaż producenci wypracowali liczne metody na to, aby podwyższyć poziom odporności blachy na działanie czynników atmosferycznych (w tym przede wszystkim soli drogowej), to jednak żadne fabryczne zabezpieczenie nie jest doskonałe. Podczas eksploatacji pojazdu, warto zadbać o dodatkową ochronę. Chociaż istnieje wiele preparatów antykorozyjnych, to jednak ich skuteczność bywa różna. W tym wpisie podpowiemy, czy na zabezpieczenia antykorozyjne przysługuje gwarancja?

Zabezpieczenie antykorozyjne z gwarancją jakości

Decydując się na zabezpieczenie antykorozyjne samochodu, warto wybierać wysokiej jakości środki, które zapewnią oczekiwane rezultaty. Dlatego właśnie firma Rust Check Poland wprowadziła na rynek Rust Stop, który został opracowany z myślą o czasowej ochronie antykorozyjnej nadwozia i podwozia samochodu, w tym przede wszystkim najbardziej newralgicznych miejsc, takich jak przekroje zamknięte, szwy, połączenia zgrzewane, zakładkowe itd. O niezawodności preparatu świadczy nie tylko zadowolenie wielu kierowców oraz popularność wśród profesjonalistów, ale również atesty i certyfikaty, w tym m.in. atest PZH nr 2891B1161192, certyfikat nr 1/812000, znak bezpieczeństwa „B” Instytutu Ochrony Środowiska BU85/10111996 Szkoły Gł. Pożarnictwa w W-wie oraz certyfikaty ISO 9002 i 14001.

To jednak nie wszystko. Oprócz tego firma Rust Check Poland zapewnia wysoką skuteczność preparatu Rust Stop, dając aż 36 miesięcy gwarancji na skuteczność produktu. Przeprowadzono zaawansowane badania skuteczności zabezpieczeń antykorozyjnych RUST STOP, korzystając z metod porównawczych. Potwierdziły one wysoką niezawodność preparatu, dając jednocześnie pewność wysokiej ochrony przeciw rdzy. Jest to jeden z najlepszych sposobów na przeciwdziałanie rozwojowi korozji w aucie, niezależnie od stopnia jej obecnego zaawansowania.

RUST STOP wykorzystywany jest przez profesjonalistów świadczących usługi z zakresu zabezpieczenia antykorozyjnego aut. Jest to produkt doceniany nie tylko za skuteczność, ale również szerokie możliwości zastosowania oraz łatwość użycia. Oprócz tego produkt ten może być wykorzystany również przez klientów indywidualnych, dla których przeznaczony jest RUST STOP w aerozolach i opakowaniach 4l.