Mail biuro@rustcheckcorolon.pl           Telefon +48 661 61 51 06                                  W dniach od 22.04 do 5.05 zamówienia nie będą wysyłane.

W których krajach preparaty antykorozyjne Rust Stop cieszą się szczególną popularnością?

preparat na korozję

Dbanie o stan pojazdu pozwala na zachowanie bezpieczeństwa jazdy i odpowiedniego wyglądu całej konstrukcji na długi czas. W tym celu wykorzystuje się specjalne preparaty antykorozyjne, takie jak Rust Stop. Cieszą się one popularnością w wielu krajach, pozwalając na zabezpieczenie setek tysięcy samochodów. Gdzie najczęściej korzysta się z preparatu Rust Stop?

Preparat Rust Stop za granicą

Preparat antykorozyjny Rust Stop powstał w Kanadzie w latach dziewięćdziesiątych. To właśnie tam był najchętniej użytkowany na samym początku, a dopiero później rozprzestrzenił się także do innych krajów na całym świecie. Obecnie jest eksportowany do nawet kilkudziesięciu państw na kilku kontynentach. Wszystko dzięki innowacyjnej formule i skutecznemu działaniu, jakie zapewnia ten kanadyjski preparat antykorozyjny.

Z preparatu antykorozyjnego Rust Stop korzysta się również w takich krajach, jak Stany Zjednoczone, Kuba, Chile, Rosja czy Korea Południowa. Środki tego typu wykorzystuje się w branżach przemysłowych oraz w domach prywatnych użytkowników niemal na całym świecie. Preparaty Rust Stop firmy Rust Check cieszą się ogromną popularnością w Polsce od 1991 roku.

Preparat Rust Stop – środek popularny w Polsce

W Polsce preparat Rust Stop jest obecny od ponad 20 lat. W tym czasie pozwolił on na zabezpieczenie nawet 300 tysięcy samochodów. To ten sam preparat, który od początku działalności firmy jest dostępny w Kanadzie. Bazuje on na oryginalnych technologiach zabezpieczeń antykorozyjnych Rust Check, czyli producenta środka zabezpieczającego na rdzę z kilkudziesięcioletnim doświadczeniem.

Preparat antykorozyjny Rust Stop jest obecny na rynku od prawie 30 lat, dlatego został on dokładnie przetestowany nie tylko w toku prowadzonych badań, lecz także w trakcie użytkowania przez klientów o różnych potrzebach. Środek ten od długiego czasu służy do skutecznego zabezpieczania pojazdów przed działaniem rdzy. Utrzymuje się on na ich powierzchni przez nawet 1,5 roku, w zależności od panujących warunków i sposobu aplikacji.