Mail biuro@rustcheckcorolon.pl           Telefon +48 661 61 51 06                                  W dniach od 22.04 do 5.05 zamówienia nie będą wysyłane.

Kanada jako ojczyzna preparatów antykorozyjnych

Kanada

Preparaty antykorozyjne pozwalają na zabezpieczenie samochodu przed działaniem wilgoci. Rdza powoduje bowiem poważne uszkodzenia lub nawet całkowite zniszczenie elementów metalowych. Popularne na całym świecie środki zabezpieczające przed korozją są produkowane m.in. w Kanadzie. Kraj ten słynie z wielu skutecznych preparatów, pozwalających na samodzielne zadbanie o stan samochodu.

Preparaty antykorozyjne z Kanady

Kanada to państwo, w którym preparaty antykorozyjne były produkowane już w latach dziewięćdziesiątych. Wśród nich wyróżnia się m.in. bardzo popularny produkt, jakim jest preparat Rust STOP. Powstał on 30 lat temu, a w tym czasie zdobył popularność na całym świecie. Obecnie jest stosowany na kilku kontynentach. Pojawia się także w warsztatach samochodowych i sklepach z akcesoriami do pielęgnacji aut w Polsce.

Rust STOP pozwala na zabezpieczenie samochodu w profesjonalnym warsztacie, ale pokrycie najważniejszych elementów pojazdu jest możliwe również we własnym garażu. To uniwersalny środek, który zabezpiecza auto nawet na kilkanaście miesięcy. Od lat jest on wykorzystywany w Polsce, a także w wielu europejskich krajach. Podbija też Azję i obie Ameryki, co roku zabezpieczając setki tysięcy samochodów. Kanada słynie także z wielu innych produktów powszechnie wykorzystywanych do zabezpieczania karoserii przed rdzą.

Preparaty z certyfikatami

Preparaty antykorozyjne przechodzą różne badania, które mają za zadanie potwierdzić ich skuteczność w chronieniu konstrukcji samochodu przed działaniem rdzy. W Kanadzie są one prowadzone przez specjalistów w swojej branży. Wykonują oni skomplikowane testy, zanim preparat trafi na rynek. Dzięki temu możliwe jest opracowanie odpowiedniej instrukcji stosowania takich środków, a także wskazanie częstotliwości, z jaką należy aplikować preparat. Przeprowadzone badania są potwierdzone różnego rodzaju certyfikatami. Dzięki nim klient może znacznie łatwiej sprawdzić, czy dany preparat jest skuteczny, a także szybciej wybrać odpowiedni środek do swoich potrzeb.