Mail biuro@rustcheckcorolon.pl           Telefon +48 661 61 51 06                                  W dniach od 22.04 do 5.05 zamówienia nie będą wysyłane.

Dlaczego preparaty w formie aerozolu świetnie sprawdzają się w walce z rdzą?

Rdza jest prawdziwym problemem wielu kierowców. Pojawia się w wyniku kontaktu z wilgocią, a także solą drogową. Na szczęście istnieją sposoby, które pozwalają na zabezpieczenie konstrukcji swojego samochodu przed rozwojem rdzy. Dlaczego preparaty w formie aerozolu sprawdzają się najlepiej? Jakie są ich największe zalety?

Preparat na korozję w sprayu do trudno dostępnych przestrzeni

Rdza pojawia się zwłaszcza w trudno dostępnych przestrzeniach w konstrukcji samochodu. Najczęściej atakuje elementy podwozia oraz karoserię tuż nad kołami. Może rozwinąć się również w drobnych uszkodzeniach lakieru, zwłaszcza odpryskach i rysach. Aby uniknąć pojawienia się korozji, konieczne jest odpowiednie zabezpieczenie konstrukcji samochodu. W tym celu należy skorzystać z preparatów w formie sprayu. Tylko takie środki pozwalają na dokładne rozpylenie substancji nawet w bardzo trudno dostępnych przestrzeniach, do których nie da się dostać z użyciem np. pędzla. Mogą być używane na własną rękę, a także rozpylane metodą natryskową w profesjonalnych warsztatach.

Zalety preparatów na korozję w aerozolu

Skuteczność działania preparatów w aerozolu to nie wszystko. Ważną cechą takich produktów jest również fakt, że użytkownik może dozować środek bez ryzyka jego rozlania. RUST STOP firmy Rust Check w formie aerozolu za sprawą sprężonego powietrza niemal od razu wchodzi w reakcję z powierzchnią, usuwając ogniska korozji i zabezpieczając metal przed kolejnymi uszkodzeniami. Co więcej, takie opakowania są hermetycznie zamknięte, dzięki czemu nie dostają się do nich zabrudzenia czy wilgoć. Preparaty do samodzielnej konserwacji antykorozyjnej w formie sprayu mają więc długi termin przydatności. Niektóre fragmenty ich opakowań można również poddać recyklingowi, zmniejszając ilość produkowanych śmieci.