Mail biuro@rustcheckcorolon.pl           Telefon +48 661 61 51 06                                  W dniach od 22.04 do 5.05 zamówienia nie będą wysyłane.

W jaki sposób zabezpieczyć profile samochodowe?

korozja na samochodzie

Rdza to największy wróg karoserii Twojego samochodu. Właściwe zabezpieczenie profili samochodowych przed korozją może znacząco przedłużyć żywotność pojazdu oraz poprawić jego wygląd.

Zabezpieczanie profili samochodowych przed korozją jest szczególnie ważne w krajach o wilgotnym i zmiennym klimacie, takim jak Polska. Rdza powstaje w wyniku reakcji metalu z tlenem i wodą, prowadząc do osłabienia konstrukcji pojazdu oraz obniżenia jego wartości rynkowej. Dodatkowo nieestetyczny wygląd rdzy wpływa na atrakcyjność wizualną auta, co może być przeszkodą w przypadku ewentualnej sprzedaży.

Preparaty RUST STOP – co to jest?

RUST STOP to nowoczesne preparaty antykorozyjne, które chronią metalowe powierzchnie Twojego samochodu przed rdzewieniem. Składniki aktywne tych preparatów tworzą na powierzchni metali silną warstwę ochronną, która skutecznie izoluje je od czynników powodujących korozję. Wśród tych środków można znaleźć zarówno profesjonalne preparaty do zastosowania w warsztatach, jak i łatwe w użyciu produkty dla każdego kierowcy.

Rodzaje preparatów RUST STOP

Grunt antykorozyjny RUST STOP Primer to doskonałe rozwiązanie dla osób, które chcą zabezpieczyć swój samochód przed rdzą na dłuższy czas. Wysokiej jakości składniki tego preparatu skutecznie wnikają w strukturę metalu oraz tworzą trwałą powłokę ochronną. Jeśli szukasz jednak szybkiego i łatwego rozwiązania na walkę z rdzą, środek RUST STOP Spray będzie dla Ciebie idealny. Ten wygodny w użyciu preparat pozwala na równomierne pokrycie powierzchni samochodu warstwą ochronną, która skutecznie chroni przed korozją.
 
Smar antykorozyjny RUST STOP Grease to doskonałe rozwiązanie dla osób, które chcą chronić swoje auto przed rdzą w trudno dostępnych miejscach, takich jak zamki czy zawiasy. Aplikacja smaru jest prosta i można ją przeprowadzić samodzielnie, za pomocą pędzelka lub aplikatora.