Mail biuro@rustcheckcorolon.pl           Telefon +48 661 61 51 06                                  W dniach od 22.04 do 5.05 zamówienia nie będą wysyłane.

Co warto wiedzieć na temat konserwacji antykorozyjnej?

podwozie samochodu zabezpieczone przed korozją

Każdy właściciel samochodu chciałby, aby jego pojazd pozostał w jak najlepszym stanie przez długi czas. Jednym z kluczowych czynników wpływających na trwałość i wygląd auta jest konserwacja antykorozyjna. Polecamy preparaty RUST STOP A i B, które gwarantują kompleksowe zabezpieczenie przed korozją.

Dwa rodzaje preparatów RUST STOP

Preparaty RUST STOP A i B różnią się konsystencją oraz zastosowaniem. RUST STOP A ma rzadką konsystencję, co pozwala na spenetrowanie szczelin, zamków oraz innych zakamarków urządzenia. Jest to idealne rozwiązanie do zabezpieczenia elementów narażonych na korozję wewnątrz pojazdu. Natomiast RUST STOP B cechuje się gęstą konsystencją i specjalnymi dodatkami, dzięki którym doskonale sprawdza się jako zabezpieczenie podwozia przed korozją i bezpośrednim działaniem czynników zewnętrznych. Może być używany do ochrony nadkoli i dostępny jest w dwóch kolorach – czarnym i bursztynowym. Aby jak najlepiej zabezpieczyć pojazd lub inny przedmiot przed korozją, warto zastosować obie wersje preparatu RUST STOP. 

Klucz do długowieczności pojazdu

Regularna konserwacja antykorozyjna pozwala na utrzymanie samochodu w doskonałym stanie przez długie lata. Dzięki niej metalowe elementy pojazdu są chronione przed działaniem wilgoci, soli czy piasku, które mogą prowadzić do powstawania rdzy. Rdza na karoserii samochodu obniża jego wartość oraz może sprawić, że pojazd nie przejdzie obowiązkowego przeglądu technicznego. Stosując preparaty RUST STOP A i B, można skutecznie opóźnić proces korozji i cieszyć się nienagannym wyglądem auta przez wiele lat.